AliExpress University Türkiye

AliExpress - NeSatılır İş Birliği

AliExpress University Webinar serisine devam ediyoruz!

Yaman Alpata'nın bu haftaki konuğu NeSatilir.com kurucusu Yiğit Tuna. NeSatılır'ın sunmuş olduğu ücretsiz entegrasyon çözümleri, analiz araçları ve AliExpress iş birliğini konuşuyoruz.


Katılımcılar:
•Yaman Alpata, AliExpress Türkiye ...
ve Ortadoğu Bölge Müdürü
•Yiğit Tuna, NeSatilir.com Ekip LideriYeni yüklenen videolardan anında haberdar olmak için kanala abone olmayı unutmayın!

Ücretsiz Mağazanızı hemen açmak için: https://aliexpressuniversity.com/

10 maddede AliExpress’te mağaza açmanın faydaları:

1- Mağaza açmak ücretsiz. Komisyon oranı sektör ortalamasının altında; kategoriye bağlı olarak %5 - 8 arasında değişiyor.

2- Kayıt için standart basit şirket evraklarınızı online olarak yüklemeniz yeterli. 2 iş günü içinde paneliniz açılıyor.

3- 200’den fazla ülke ve bölgede 150 milyon müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Başta Rusya, Avrupa, Ortadoğu ve Amerika olmak üzere bir çok pazara tek bir panelden hızla erişebiliyorsunuz.

4- Siparişleri kapınızdan teslim alıyor, gümrük ve lojistik işlemlerini hızla ve sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Rusya’ya 7-10 günde teslimat yapıyoruz.

5- Ürünleriniz mikro ihracat kapsamında ülkeden çıktığı için size sağlayacağımız ETGB belgesi sayesinde KDV muafiyetinden faydalanabiliyor, Türkiye’de ödediğiniz KDV’yi mahsup edebiliyorsunuz.

6- 18 dilde otomatik tercüme desteği veriyoruz, bu sayede hem ürünlerinizi yerel dillerde listeliyor, hem de müşterileriniz ile her dilde iletişim kurabiliyorsunuz.

7- 38 farklı para birimi ve ödeme yöntemi ile sizin adınıza tahsilat yapıyoruz, parayı hesabınıza ABD doları cinsinden yatırıyoruz. Tüm risk yönetimi AliExpress tarafından yapılıyor, fraud riskiniz yok.

8- Mağaza açılışından sonra başarılı olmanız için sürekli eğitim imkanları sağlıyoruz, tecrübeli satış danışmanlarımız ile 7/24 destek veriyoruz.

9- Dünyanın en büyük e-ticaret kampanyası olan 11.11 Global Alışveriş Festivali’ne katılma, ürünlerinizi sergileme ve satış yapma imkanı sağlıyoruz.

10- Müşteri keyfi iade yapması durumunda lojistik masrafına kendi katlanmak durumunda, bu sebeple iade oranları oldukça düşük.


Sorularınız için bizi arayın: AliExpress Türkiye Satıcı Destek Hattı 0850 9552480
[+] Показать больше

Author: admin