Характер Творчество

Творчість коли немає світла. Чобітки. Митінки. Шарф

Короткий опис фільму:
Початок зими 2022 року. Дія фільму відбуваються за часів ганебної та жорстокої війни розв'язаної Росією у 21 столітті, коли здавалося, що цивілізація вийшла на той рівень,
коли таке не можливо. Неймовірно, але на очах усього світу це відбувається! Війна триває вже дев'ять місяців, хоча у мріях росіян мала переможно закінчитися за три дні. У Росії не виходить завоювати Україну - країну вільних людей. Хоч вона й безжально кидає в топку війни сотнями тисяч своє чоловіче населення , але маленька і горда країна все одно шле її на хуй. У безсилій злості Росія починає безжально бомбардувати та руйнувати інфраструктури українських міст, намагаючись знищити мирне населення України, влаштовуючи тортури холодом, намагаючись опустити цю країну на рівень свого сприйняття світу та на свій низький рівень життя.
Зима, перші дні грудня. Хоч і південь України, місто Одеса, та за вікном мінус. Звичайна багатоповерхівка у відносно спокійному місті. Немає світла по пів дня, а було й цілими днями, а відповідно і води та тепла. Холодно. І з кожним днем ​​все холодніше. Так як немає світла - у жінки, яка проживає в цьому будинку, тепер немає і основної роботи. Нічого не залишається робити як... танцювати, мріяти, згадувати минуле, планувати майбутнє, вчитися новому, займатися творчістю, гуляти із собакою та все більше ненавидіти росіян.
У головних ролях:
Тетяна, Марсік.
Рукавички без пальців - три пари, які за останні дні зробила Тетяна,
Черевики трансформери які в темряві зробила Тетяна,
Шарф який зробила Тетяна завбачливо набравши води у всі каструлі, її творчість неможлива без води.
Тапочки, які зробила Тетяна, щоб ноги не примерзали до підлоги.
........
Тетяна дуже втомилася та дуже задоволена. Треба швидше займатися творчістю, поки вода не замерзла, та не перетворилася на лід. Далі, придумаємо що робити з ковзанкою.
Усіх українців та нашіх друзів обіймаю. Допомагаємо один одному! Не сумуємо! Україна переможе! Все буде добре!
@fon_felting_makrame
Показать больше
Больше видео

Author: admin