iF SPORT

ОГЛЯД МАТЧУ | КУБОК ОБЛАСТІ 1/4 "Blago-Юність" (Верхня-ІФ) 1:2 "КАРПАТИ" Кути 14.11.2021

На полі стадіону «Авангард» в напруженому й дуже складному поєдинку зійшлися місцеві «Карпати» і «Blago-Юність».
Перша половина зустрічі була сповнена боротьбою, однак сильнішого в ній не виявилось.
Активніше гру розпочали господарі поля,
які одразу побігли в атаку й вже на 2 хвилині матчу створили перший гострий момент біля воріт Макогона. Та жовто-зелені гідно витримували тиск суперника й намагалися чинити опір, створюючи також і свої моменти.
Загалом, у першому таймі гра точилася то на одній половині поля, то на другій, але небезпечних моментів, як таких, вболівальникам, а також тим, хто дивився пряму трансляцію онлайн, побачити не вдалося.
З того, що створили підопічні дуету Мотуза й Клебана можна згадати кілька ударів Павлюка, удар Москалика й момент Третяка після дальнього удару Вацеби на останніх хвилинах матчу.
Другий тайм розпочався активніше й ще «нервовіше», бо кожна з команд хотіла відкрити рахунок і вирватись вперед.
Злагоджені дії футболістів «Blago-Юності» дозволили саме їм святкувати взяття воріт суперника першими: на 57 хвилині матчу Герин з подачі Шевченка пробиває у ближній кут і засмучує кіпера кутівчан.
Однак, декілька хвилин після цього засмутилися й самі верхнянці: на 62 хвилині кіпер Макогон не зумів зберегти перевагу своєї команди й «карпатівець» Бєлоусов переправив круглого у його ворота.
Після того, як рахунок зрівнявся все розпочалося спочатку. В центрі поля точилася боротьба, суперечки й попередження, адже кожен розумів ціну помилки й те, до чого вона може привести.
З напівнебезпечних моментів нашої команди у другому таймі згадуємо удари Лаврука, Танчина, Герина, але і тут команди сильнішого не виявили й перевели гру на овертайми.
На початку овертаймів доля посміхнулася саме нашій команді: на 96 хвилині матчу арбітр призначив пенальті за фол на Шеві, а останній успішно реалізувавши одинадцятиметровий збільшив перевагу своєї команди.
Другий додатковий тайм також був дуже напруженим. Команда «Карпати» Кути огризалася, намагаючись виправляти ситуацію й зводити гру до «лотереї» з одинадцятиметровими. Однак все, що вони створювали, всі активні дії поблизу володінь Макогона наші хлопці успішно нейтралізовували.
Так і закінчили, 2:1. Ідемо на зимові канікули у хорошому настрої, хоч і з пошарпаними нервами! 😃
Команда «Blago-Юність» у дуже важкому й емоційному матчі здобуває й везе додому важливу перемогу й вихід до півфіналу Кубка області! 🔥💪
З перемогою, «Blago-Юність»! З перемогою, вболівальники! 💛💚
«Карпати» Кути – «Blago-Юність» Верхня-ІФ – 1:2 (0:0, 1:1).
Склад «Blago-Юність»: Макогон Михайло – Подолюк Ігор, Канюк Андрій, Третяк Роман (Шевченко Святослав’46 (Кукурудз Андрій’117), Долотко Ігор (Гудак Роман’46) – Лаврук Святослав, Вацеба Андрій (Романчук Іван’61), Танчин Владислав, Герин Назар – Павлюк Олег (Христонько Володимир’46), Москалик Роман.
Голи: Герин Назар’57 (0:1), Бєлоусов Дмитро’62 (1:1), Шевченко Святослав’96, з пенальті (1:2).
….
Загрузить ещё Видео

Author: admin